Menu
Alışveriş Sepeti

Teslimat Bilgileri

1. Ödeme


1.1 Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

1.2 Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile;
Her türlü kredi kartınıza online tek çekim ödeme ya da tüm bankaların kredi kartından İyzico aracılğı ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi üç (3) iş günü içerisinde yapılacaktır.

1.3 Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;
FNC CONCEPT Şirketi üç (3) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 


2. Teslimat


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ilgili ürünün stok durumunda belirtilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Başka bir kişiye teslim durumlarında, ilgili kişi teslim almayı kabul etmezse yaşanan gecikmeden dolayı FNC CONCEPT sorumlu tutulamaz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo bulunduğundan dolayı FNC CONCEPT o anki şartlara göre seçeceği bir kargo firması ile ürün veya ürünleri gönderme hakkına sahiptir. Aksi belirtilmedikçe siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

2.1 Ödeme Takibi;
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankalara karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 2.2 Hasarlı Teslimat;
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Dikkat edin! Ürün teslim aldığınız andan itibaren kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@fncconcept.com mail adresine gönderiniz ve ardından İade Talebi Formu doldurunuz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.